O krejčovství MAGDA

Už od mládí jsem se zajímala o módu, šití a odívání a tak nebylo pro nikoho v rodině překvapením, když jsem se v roce 1981 vyučila dámskou krejčovou.  Praxi jsem získávala v tehdy prestižním salonu v Černé růži, ale snila jsem si o svém vlastním salonu. Tento sen se mi splnil v roce 2001, kdy jsem otevřela vlastní krejčovství Magda v Praze.

Rok 2014 pro mě byl rokem změn, protože jsem musela krejčovství přestěhovat do nových prostor. Byla to pro mě výzva a tak nejen že jsem našla vhodné místo pro svůj krámek, navíc jsem se rozhodla dát o sobě vědět i prostřednictvím internetu.

Šiji převážně na zakázku a svým zákaznicím se snažím vždy vyjít vstříc, poradit a hlavně 100% vyhovět. Spolupracovala jsem také s několika nadějnými mladými návrháři a to jak zakázkově, tak i kolekčně.

Pokud patříte k těm, kteří jdou rádi do obchodu a hned si něco odnesou a nejste tudíž fanouškem zakázkového šití, i pro Vás se u mne něco najde. V poslední době se velmi aktivně věnuji šití bytového dekoračního textilu jako např. ubrusy, prostírání, zástěry na vaření, rukavice apod. V průběhu roku našiji několik kolekcí, se kterými také objíždím trhy a jarmarky a které u mne v krámu můžete ihned zakoupit. Stejně tak jako některé úpletové sukně, šaty a trička, kterých mám vždy několik našitých dopředu.

Pokud budete mít o cokoliv z mé tvorby a práce zájem, budu se na Vás těšit v mém krejčovství.