Prodej látek, úpletové kolekce a domácích doplňků

Do svého portfolia řadím i šití triček, šatů, sukní, mikin a jiných kousků, které mám pak u mě v krejčovství hned k prodeji. Jedná se o pohodlné věci, protože je šiji z tričkoviny a z elastické teplákoviny.

Zamilovala jsem si oversize modely, u kterých je výhoda, že sluší všem typům postav a tak si je u mě kupují jak mladé slečny, tak třeba i čerstvé maminky nebo elegantní dámy. Tyto kousky se snažím pravidelně umisťovat na své facebookové stránky, takže pokud se vám něco zalíbí třeba i na dálku z domova, klidně mi můžete napsat, zavolat nebo si pro něj přijet přímo ke mně do krámku.

 

Mojí další zálibou je šití prostírání, ubrusů, chňapek, zástěr, ošatek, různých textilních dekorací, voňavých levandulových polštářků /na Vánoce s vánočním kořením/.

Nejprve jsem si šila nejrůznější prostírání jen pro sebe, ale velmi rychle si je oblíbily i mé zákaznice. Krásná souprava prostírání dokáže krásně rozsvítit i obyčejnou panelákovou kuchyň, znám to z vlastní zkušenosti. Také se jedná o milý dárek, který potěší a který nikde jinde neseženete. Látky barevně skládám podle toho, jak se mi líbí a jakou mám zrovna náladu. Barevné rozvržení si vymýšlím sama, tudíž co kolekce, to originál. Na některé kolekce používám i metodu patchworku, abych prostírání udělala ještě zajímavější.

S těmito kolekcemi také pravidelně jezdím na sezónní trhy, kde se ruční práce obzvlášť hezky vyjímá.  Pokud máte vlastní látku a představu o barevné kombinaci, můžu vám ušít prostírání podle vašeho zadání.

Vzhledem k tomu, že má práce je pro mě opravdu koníčkem a dělám ji ráda, je pro mě důležité, aby zákazník odcházel spokojený. Mou vizitkou tak jsou mí zákazníci, kteří se pokaždé znovu vrátí.